exists

aura.stasiulionyte@gmail.com

Aura Stasiulionytė. Invidualios veiklos numeris: 1178496

Riešo apimtį galima išmatuoti dviem būdais:

  1. Naudojant įprastą matavimo juostąApsukite matavimo juostą per plačiausią riešo vietą (per kauliuką).
  2. Naudojant virvutę (juostelę, siūlą) ir liniuotę. Apsukite virvutę aplink plačiausią riešo vietą (per kauliuką) ir gautą ilgį pamatuokite su liniuote.

Standartinis moteriškas riešas yra 15-17 cm apimties, o vyriškas 17-19 cm.

Išmatavę riešo dydį remkitės dydžių skale:

S dydis – IKI 16,5cm

M dydis – NUO 16,5cm iki 19cm

L dydis – NUO 19cm

Jei norite padovanoti apyrankę, bet nežinote žmogaus kuriam dovanosite riešo apimčių, atkreipkite dėmesį į nešiojamų drabužių dydį. Jei nešiojama viršutinė dalis yra S-M dydžio, tai apyrankė bus S dydžio. Jei nešiojama viršutinė dalis – M-L dydžio, tai tinkama apyrankė bus M dydžio. Jei nešiojama viršutinė dalis – XL-XXL dydžio, tai tinkama apyrankė bus L dydžio.

Prekę galite pakeisti, jei pristačius pastebėjote, kad pasirinktas dydis netiko.

Polapyje KONTAKTAI, rasite skiltį PREKIŲ GRAŽINIMAS. Užpildykite pateiktą formą ir eilutėje PRIEŽASTIS nurodykite, kad norite pakeisti prekės dydį. Svarbu žinoti, kad prekės dydis keičiamas praėjus ne daugiau, nei 14d. nuo prekės gavimo. Prekė turi būti nenešiota ir unikalioje pakuotėje. Norintiems gražinti prekę ,,exists.lt“ nepadengia siuntimo išlaidų.

Paštomatu prekės pristatomos per 1-5 darbo dienas. 

Kurjeriu prekės pristatomos 1-3 darbo dienas.

Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekių pagal užsakymą negaminame.

Visi gaminiai pakuojami ir siunčiami dėžutėje, kuri tinkama dovanoti. Viduje dėžutės – aksominis įdėklas. Siunta siunčiama specialiuose vokuose, kurie gaminį ir dėžutę apsaugo nuo išorinių pažeidimų.