PERKANT DU VIENETUS IR DAUGIAU, PRISTATYMAS-NEMOKAMAS!

PERKANT DU VIENETUS IR DAUGIAU, PRISTATYMAS-NEMOKAMAS!

MES NEŽINOME KAS LAUKIA RYTOJ

ATRASKITE SAVO SĖKMĖS SIMBOLĮ

KODĖL MES ESAME?

Mes norim Jus įkvėpti tikėti. Tikėti, kad egzistuoja: meilė, laimė, stebuklai. Kad tai ką darote ir matote kiekvieną dieną vyksta ne be reikalo. Nežinote kas Jūsų laukia rytoj, todėl džiaukitės tuo, kad esate ir tikėkite. Egzistuoja geresnė ateities diena, dėl kurios verta būti. Mes papasakosime istorijas apie akmenis, kurie suteikia stiprybės, prišaukia meilę ir atranda atsakymus. Tikime, kad savo rankomis sukuriame tai, kas susijungs su JŪSŲ siela ir gyvenimą pripildys troškimais, kuriems bus lemta išsipildyti.

Gyvendami atradome kur gali slypėti tikėjimas ir kas jį gali sustiprinti. Todėl norime  pristatyti akmenis ir papasakoti jų istorijas. Galbūt trokštate laisvės, tada gali padėti Ametistas, gal norite ir toliau harmoningai plaukti kartu su gyvenimo srove, džiaugtis tos srovės posūkiais, tada įsiklausykite ką sako Jaučio Akis. Semkitės išminties ir būkite apsaugoti su Labradoritu. Norite labiau mylėti save?  Pabandyk atrasti ryšį su saulės akmeniu. Nepasimeskite tarp kitų  žmonių emocijų ir ne išdalinkite savęs  kitiems. Kiekviename gyvenimo įvykyje užkoduota paslaptis, kartais sustiprinus savo intuiciją, galima pamėginti ją atskleisti. Ne be reikalo esi tu, ne be reikalo yra ir tie, kurie kartais atstodavo tvirtų namų sienas. Čia dalinsimės istorijomis apie akmenis ir jų naudą kasdieniame gyvenime. Čia pamatysite mūsų kūrybą į kurią įdėjome visą širdį ir geriausius linkėjimus. Mes norime, kad Jums čia apsilankyti būtų jauku.

APYRANKĖS

Kiekvienoje apyrankėje dominuoja vienas pagrindinis akmuo, kuris padeda reikiamoje gyvenimo srityje. Aprašymus apie pagrindinius akmenis rasi prekės nuotraukos apačioje skiltyje „aprašymas“. Pagrindinį karoliuką rinkis atsakingai, apsvarstyk ar jis derės su tavo siela ir tavimi, jei kils klausimų visada gali kreiptis elektroniniu paštu nurodytu kontaktų skiltyje. Taip pat, kiekvienoje apyrankėje prie pagrindinio akmens išdėlioti gintarai. Gintaras sustiprins pagrindinio akmens savybes ir pasidalins  savosiomis. Gintaras – šilumos akmuo, jis nenuskriaus, o su šalimais esamu akmeniu derės. Gintaro teikiamas naudas skirtingiems zodiako ženklams rasite apačioje esančioje lentelėje. Jei norite išgirsti daugiau apie akmenis ir jų savybes pasekite mus socialiniuose tinkluose. 

GINTARO POVEIKIS SIRTINGIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

Avinas

Bus paprasčiau įsiklausyti savęs

Jautis

Sustiprins savivertę ir apsisprendimo galią

Dvyniai

Suteiks ryžto pradėti veikti

Vėžys

Bus lengviau pasitikėti savimi ir kitais

Liūtas

Sudarys sąlygas susikurti prasmingai laimei suteikiančiai vilties

Mergelė

Padės susidoroti su iškylančiais sunkumais ir racionaliau priimti sprendimus

Svarstyklės

Išaugins didesnį pasitikėjimą savo jėgomis

Skorpionas

Padės atsiskleisti vidiniams talentams

Šaulys

Sukurs sėkmingą terpę kilti karjeros laiptais, plėtoti verslą

Ožiaragis

Priartina brandą ir gyvenimo pilnatvės pojūtį

Vandenis

Padės susikoncentruoti ir susidoroti su žemiškais vargais

Žuvys

Suteiks fizinės sveikatos ir emocinės energijos