exists

ATRASKITE SAVO TIKSLŲ IR NORŲ SIMBOLĮ

Mes norim Jus įkvėpti tikėti. Nežinote kas Jūsų laukia rytoj, todėl džiaukitės tuo, kad esate ir tikėkite. Egzistuoja geresnė ateities diena, dėl kurios verta būti. Mes papasakosime istorijas apie akmenis, kurie suteikia stiprybės, prišaukia meilę ir atranda atsakymus. Tikime, kad savo rankomis sukuriame tai, kas susijungs su JŪSŲ siela ir gyvenimą pripildys troškimais, kuriems bus lemta išsipildyti.

Norime  pristatyti akmenis ir tau perduoti jų linkėjimus. Galbūt trokštate laisvės, tada gali padėti Ametistas, gal norite ir toliau harmoningai plaukti kartu su gyvenimo srove, džiaugtis tos srovės posūkiais, tada įsiklausykite ką sako Jaučio Akis. Semkitės išminties ir būkite apsaugoti su Labradoritu. Norite labiau mylėti save?  Pabandyk atrasti ryšį su saulės akmeniu. Nepasimeskite tarp kitų  žmonių emocijų ir neišdalinkite savęs  kitiems. Kiekviename gyvenimo įvykyje užkoduota paslaptis, kartais sustiprinus savo intuiciją, galima pamėginti ją atskleisti. Ne be reikalo esi tu, ne be reikalo yra ir tie, kurie atstodavo tvirtų namų sienas. Čia dalinsimės istorijomis apie akmenis ir jų naudą kasdieniame gyvenime. Čia pamatysite mūsų kūrybą į kurią įdėjome visą širdį ir geriausius linkėjimus. Mes norime, kad Jums čia apsilankyti būtų jauku.

APYRANKĖS

Kiekvienoje apyrankėje dominuoja vienas pagrindinis akmuo, kuris padeda reikiamoje gyvenimo srityje. Aprašymus apie pagrindinius akmenis rasi prekės nuotraukos apačioje skiltyje „aprašymas“. Pagrindinį karoliuką rinkis atsakingai, apsvarstyk ar jis derės su tavo siela ir tavimi, jei kils klausimų visada gali kreiptis elektroniniu paštu nurodytu kontaktų skiltyje. Kiekvienoje apyrankėje prie pagrindinio akmens išdėlioti gintarai. Gintaras sustiprins pagrindinio akmens savybes ir pasidalins  savosiomis. Gintaras – šilumos akmuo, jis nenuskriaus, o su šalimais esamu akmeniu derės.

1 Comment

Parašykite komentarą

Your email address will not be published. Required fields are marked *